MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 16218311
nr 1621 8311
Matsalsgrupp
1960-tal, 5 delar, bord + 4 stolar. Längd: 138 cm, djup: 95 cm, höjd: 74 + 2 iläggx50 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:17:39
19/5 00:10:02
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.500 kr
Göteborg 2.500 kr
Helsingfors 2.500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor